| Cetateanulturmentat a întrebat:

Suntem intr-un fel de tabara si vrem sa speriem rau baietii(sunt doar 2). ce idei de farse aveti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi să nu pățească unul dintre ei ceva, că apoi îl plătiți ca pe unul bun. laughing

Deci, eu aș opta pe farse ca-ntre prieteni. De gust bun. Asta înseamnă fără sperieturi prea mari, zic eu.

| TaLyDa a răspuns:

-Legi clanta usii cu o sarma de balustrada sau de atlceva...nu stiu ce e pe acolo rezistent si bati la usa.
-Lipseste cu scoci o pioneza pe intrerupator
sau farse la telefon:
-sunati cu necunoscut...ii amenintati etc.
-Cum ar fi ia o folie de plastic transparenta si mare si inainte de culcare puno pe wc si leag-o bine si seara cand cineva se duce la baie...(poti sa-ti imaginezi singur rezultatul)
-.SAu pui niste obstacole si cineva legat la ochi trebuie sa mearga peste si cand ajunge la ultimul pai in spatele obstacolului(in locul unde ar trebui sa calce ) un lighean cu apa o sa se ude tot.
-daca este usa camerei lor deschisa, va duceto(fara sa va vada)si o inchideti brusc.Sau mai scrieti cu vopsea rosie sau ceva rosu pe usi pe pereti pe oglinzi(dar sa se poata sterge):"vei muri"sau de 6 ori cifra 6 -666666-
-va furisati in spatele lor si spargeti o punga (se aude foarte tare)
-va bagati dupa usa si cand vine cineva tipati...
Nu sunt chiar de speriat si nu stiu daca o sa aveti posibilitatea sa le faketi pe toate sau macar jumatate, dar eu va urez baftalaughing