| HappyGirl4 a întrebat:

Cine imi poate spune ce sa faci in vacanta de vara cand te plictisesti si e nor afara.Nu vreau raspunsuri de gen fa teme sau ceva de genu fiindca temele le-am facut demult.Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| SiaAnastasia a răspuns:

Poti face foarte multe lucruri in casa daca ai imaginatie!
1. Citeste
2. Deseneaza ceva
3. Stai pe Facebook (daca ai)
4. Uita-te la TV
5. Cheama-ti niste prieteni
6. Asculta muzica
7. Scrie un jurnal
8. Scrie o poezie
9. Scrie o poveste
10. Farse la telefon, mereu au fost epice
11. Dormi, pana la urma, asa mai dai skip la zi
12. Fa sport, e sanatos
13. Mediteaza
14. Gateste
15. Gaseste un joc fain pe telefon
16. Joaca Minecraft (daca ai)
17. Fa-ti poze haioase
18. Fa filmulete haioase
19. Uita-te pe YouTube
20. Ajuta-i pe cei de pe TPU, eu cu asta imi omor timpul acum happy
Funda?

11 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ma duc afara si stau in ploaie:X.

| GabrielaIoana a răspuns:

Vizioneaza un serial. Sunt o groaza de seriale interesante care le poti vedea online. Poti de asemenea daca esti fata sa confectionezi chestii, bretari, coliere etc. Daca vrei sa faci ceva educativ intra pe duolingo.com si fa-ti cont. O sa ai posibilitatea sa inveti gratuit orice limba straina vrei. Asa trece si timpul si castigi si tu.

| cristimihailov a răspuns:

Scuza-ma, o intrebare: cati ani ai?

| ArthurKn a răspuns:

Fa bani pe net!

| alexalexa2000 a răspuns:

-Ascultă muzică
-Te poți apuca de un serial
-Poți să încerci să faci mâncare sau clătite
-Desenează
-Confecționează origami
-Poți să inviți la tine pe cineva
-Dormi
-Dacă ai o cameră,te poți apuca de vlogging
-Socializează pe facebook
-Fă sport
-Scrie ceva, poezii, povești.
-Tepoți uita la vine-uri, filmulețe pe youtube despre frumusețe (îți recomand:MayBaby, Mylifeaseva)

| Denis15 a răspuns:

-Asculta muzica
-Vizioneaza un film/serial
-Invita-ti prietenii la tine
-Dormi
-Fa-ti jurnal.
-Gateste
-Socializeaza pe Facebook
-Fa farse la telefon
-Deseneaza
-Scrie poezii
-Fa origami, etc

| denisa2003 a răspuns:

Păi, ftp simplu, poti pierde timpul cu prietenii, trece rapid timpul. Puteti vb la telefon ore intregi, sa va distrati prin web, normal de asta s.a făcut tehnologia.
Dacă nu ești tipul acesta de om, cheamă cea mai bună prietenă și spune.i intreaba.o daca vrea sa doarmă la tine

| Mateiciuc_Josh_1998 a răspuns:

Joaca-te le pc, tel, tableta sau in aer liber, funda?

| αηαвєℓℓє a răspuns:

Ai putea să-ți chemi prietenii la tine și găsiți ceva amuzant de făcut.

| Biianca19 a răspuns:

Poti sa iti chemi o prietena sau sa mergi tu la ea, sa faci ceva c eiti place in casa precum bratari, sau sa vorbesti cu mai multe prietene sa va hotarati sa mergeti la MC sau Kfc sau la pizza, film si multe altele doar mergi cu autobuzul sau cu tramvaiul

| MelisaMM a răspuns:

Iti poti chema niste prieteni, sa va uitati impreuna la un film. Sau poti asculta muzica. Sau uita-te la niste seriale. Oo sau la niste vine-uri. Daca incepi sa te uiti la cateva nu te mai opresti.