| ionif a întrebat:

Voi sunteti de acord cu temele de vacanta? Sunt si ele utile, dar vacanta este de relaxare nu sa faci teme.

2 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Nu sunt de acord. oricum toata lumea le face ori la inceputul vacantei ori la sfarsitul ei si nu ajuta pe nimeni. asa sunt si ele utile daca le faci treptat. dar daca e unul prost degeaba primeste teme pentru vacanta ca oricum nu le face si nu il ajuta cu nimic.

| aia a răspuns:

Sincer nici eu nu prea ma omor cu temele de vacanta asa este isi au si ele rostul lor dar totusi. dupa ce ca mai avem si noi putina vacanta nici macar 3 luni nu mai e vacanta si ne-o umple si paia cu teme etc...mi se pare nu stiu naspa adica hai ca iti da cateva teme de citit cateva carti dar nu 30 de carti(la romana) si vreo 100-200 de exercitii la matematica