| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

credeti ca vampirii exista cu adevarat?

65 răspunsuri:
| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru Teardrop):

Ce naiba sunt caricaturile astea? laughing))
si te rog nu il vorbi de rau pe Patison pentru ca sunt fan ☻

| Teardrop a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Nu-mi pasă că eşti fan sau nu. E un actor slab.

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru Teardrop):

Asta crezi tu, nu inseamna ca e si adevarat, asa ca te rog pastreaza-ti parerea pentru tine

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru Teardrop):

Ee, chestia cu stralucitu la lumina ca in Amurg de exemplu asta este o inventie, dar nu cred ca toate astea nu au fost pur si simplu inventate oameni despre vampiri pentru ca nu prea poti sa inventezi ceva si toata lumea sa creada de-odata, cred ca de mult cu secole in urma au existat cu adevarat

| Teardrop a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Cum am mai spus, e imposibil dpdv biologic.

Și Moș Crăciun e o invenție, și, pentru asta, toți copii cred în el.