| Anonimă1666 a întrebat:

Buna,cum as putea face niste urechi de pisica acasa? Am nevoie pentru un costum..nu-mi spuneti se le cumpar de nu stiu unde,ca vreau sa le fac acasalaughing)funda, mersi

Răspuns Câştigător
| Atatt a răspuns:

Cumperi o cordeluta subtire si simpla din metal apoi cu ajutorul unor bucati de sarma faci niste /\ asemanatoare unor urechi. Le poti imbraca in material sau le poti decora cu diverse bilute sau chiar cu o decoratie led pe baterii( se gasesc in pepco si sunt scurte). Astfel iti poti lumina urechiuselelaughing si poti ascunde capatul ledurilor sub par cu niste agrafe.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu se pot face. Se gasesc pe la librarii autocolante reflectorizante de tot felul.