| Shontellle a întrebat:

Cum as putea sa-mi conving prietena buna si in acelasi timp,colega,sa vina la banchet? Precizez faptul ca e pendicostala. Efectiv nu mai stiu ce sa-i spun, si imi doresc enorm sa vina.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Succes cu invitatia, te lupti cu morile de vant.Nu vreau sa jignesc, nu vreau sa fiu nesimtit, insa zic doar atat.Renunta,nu ai nici o sansa laughing Penticostali vad in aproape orice un pacat.Am avut ocazia sa discut cu cativa.Mi-am luat ignor in cam 30 de secunde.Nu puteam spune ca am facut ceva ca replica era " Nu imi spune, daca imi spui ma faci partas la pacatul tau " La care eu le-am zis ceea ce spun oricui imi spune asta, si anume " Inchidete in un balon, ia-ti 3 biblioteci pline cu diferite bibli, tot ai sa pacatuesti in acel balon, daca e sa ne gandim logic la religie, pacatuim fie si cu gandu (: LoL " In fine, ai grija sunt oameni intre oameni.

| FlowInCuvinte a răspuns:

Tare fratelaughing asta n-am mai auzit-o.
1. Poate nu are bani
2. Poate nu are haine
3. Poate ii este rusine.

Incearca sa anihilezi astea 3 si sigur o sa vina.
Dar pana la banchet mai e

| Shontellle explică (pentru FlowInCuvinte):

Nu se pune problema de asta, iti spun sigur.