| Pauluk a întrebat:

Cum sa fac rost de bani de buzunar? Am 12 ani jumatate...Multumesc anticipat! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| допинг a răspuns:

Pai de la colegii tai, prietenii este cea mai buna sursa de a face bani. Uita-te pe net discovery la tot felul de trick`uri viata de zi cu zi gen. cum sa`mi dau tricoul jos doar dintr-o miscare si pariezi gen. Daca fac sa`mi leg siretu fara maini imi dai 3 lei sau 1 leu... depinde sau vinzi ceva ziare rolling on the floor

3 răspunsuri:
| adelina19 a răspuns:

Cersesti de la mama ta sau de la tac-tu laughing

| Pauluk explică (pentru adelina19):

Vai ce sa spun.
de parca nu m-am gandit la asta. Eu vreau sa fac bani de buzunar singur...(fara ajutor de la mama sau tata)...

| Victory16 a răspuns:

Logic: in fiecare dimineata pune-o pe mama ta sa-ti faca un sandvis pentru la scoala, apoi cere-i tatalui tau bani pentru mancare pentru scoala. Daca nu, de fiecare data cand parintii au nevoie sa le cumperi ceva, spune ca ce vor ei s-a scumpit si cere mai multi bani; dupa ce-ti faci treaba, pastrezi restul.