| ClauBwaa a întrebat:

Buna,cum se schimba numele unei pagini la facebook? Raspuns rapid FUNDA FUNDA FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ClaraLove a răspuns:

Editeaza pagina-Actualizeaza informatile-Informatii de baza si dai click pe Denumire. Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in cont sus in partea dreapta unde scrie acasa langa el este o sageata in jos clik pe el intri la setarile contului acolo iti apare numele si de acolo pui ce nume vrei.

| cammm a răspuns:

GRESIT la toti, sus in dreapta apesi pe sageata din colt si dai SEtarile contului, apoi o sa apara numele tau si in dreapta editeaza. Cu placere big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru cammm):

Si ce am scris noi gresit?

| ClauBwaa explică (pentru cammm):

La o pagina nu la cont

| Jenniffer a răspuns:

Ar trebui de la setarile paginii. Nu sunt sigura pe unde ar fi acestea deoarece nu am o pagina, dar asa ar fi cel mai normal. Multa bafta.

| Pustiu_Stefy_1997 a răspuns:

Intri si tu la sagetuta aia de langa acasa si scrie acolo setari... si o sa iti apara la ce sa editeziwinking