| anonim_4396 a întrebat:

De cateva minute nu stiu ce am, o apasare pe inima, nu ma simt bine ( psihic) parca as fi... nu stiu, nu ma simt bine deloc, nu mai am linistea asta sufleteasca, oricat mas concentra sa ma linistesc nu pot, nu stiu ce am sad
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Sa iesi putin afara, si sa tragi aer in piept! Spala-te cu niste apa rece si poate iti revii! Cred ca ai o cadere de calciu, si eu patesc la fel! Nu te pune jos iesi sa iei aer 2 min, sau trage aer in piept, iesi putin la geam daca nu iesi afara! Si ia calciu! succes!

8 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Cand ti-ai facut ultima data analizele de sange? Poate ai o carenta de magneziu. Consuma soia, banane, smochine, migdale, alune si germeni de grau, pentru un aport de magneziu. Bea apa minerala imbunatatita cu magneziu.

| emy a răspuns:

Sa nu ai vreo cadere de calciu sau-Doamne fereste!-vreo depresie. Poate ca ar fi bine sa mergi si la un medic psihiatru.Si eu am avut aceasta afectiune, dar mult timp am neglijat semnele bolii, si am patimit 5 ani de zile.Am trait un adevarat calvar.In plus, roaga-te mult. O sa vezi ca o sa te simti mult mai bine.Multa sanatate!

| . a răspuns:

Aer curat, un dus si apoi somn de voie. Eu asta pot sa-ti recomand.

| eu_stie_tot a răspuns:

Poate ai o scadere de zahar in sange. Tremuri cumva? Incearca sa mananci cv dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti singura, cheama o prietena si, daca nu iti este mai bine dupa o lingurita de zahar cu apa, atunci cheama salvarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
mersi d raspuns taw:*
cat despre intr d sus nu krk mai are rostu
totusi
c ai facut s te linistesti?
:-\

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ sloppy dupa cateva minute dupa aia, a sunat alarma de incendiu in cladire angry laughing rolling on the floor

| Lalalo a răspuns:

Saluthappy. Gandeste-te la amicii tai gandeste-te la ceva frumoswinking ce v-a urmawinking sau cauta-ti cv de lucruwinking in lispa de ocupatiewinking