| Alynutza1_5060 a întrebat:

De ce cand vreau sa raspund la o intrebare nu se baga raspunsul imediat? Funda celui mai bun si explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| BrownyBrown55 a răspuns:

Pai nu e nimic greu de explicat:asa face la toata lumea, si la mine la fel, nu ai de ce sa te ingrijorezi

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza modului cum este facut programul TPU, acesta se actualizeaza din ora in ora. Daca o sa te uiti la Raspunsurile mele o sa observi aceasta, sunt mai multe intrebari la care apare aceeasi ora si minut, desi au fost date mai inainte. Asa ca, atunci cand dai un raspuns, imediat dupa actualizare, raspunsul va aparea aproape dupa o ora iar cand dai unul in apropiere de ora actualizarii raspunsul va aparea in cateva minute ori aproape imediat. Numai bine!

| alessia5158 a răspuns:

In orele de varf, cand traficului pe site este mare, trebuie sa astepti cateva minute bune pana la afisarea raspunsului--- cand traficul nu este aglomerat(in orele tarzii din noapte), rapunsurile se afisaza pe site aproape imediat ce sunt trimise.

| eXtreme21 a răspuns:

Buna'! In primul rand pentru ca in acel moment poate ca serverul este prea aglomerat si poate pentru ca raspunsurile trec printr-o mica verificare.
Sper ca am putut sa te ajut.

| mistikk a răspuns:

Traim in Romania.si asta ne ocupa tot timpul.asta e raspunsul laughingaici nimic nu merge repede si bine

| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Raspunsul tau trebuie verificattongue

| SueElla a răspuns:

Buna! Si eu patesc asa si nu stiu de cesadNu e chiar raspunsul la intrebarea ta, da noh...big grin

| Al3xysS a răspuns:

Deoarece mesajul trebuie sa ajunga mai intai la operatorii site-ului si apoi sa fie confirmat. Asa se intampla si cand pui o intrebare de-a ta. Operatorii trebuie sa vada ce cuvinte folosesti, cum te exprimi si daca respecti regulamentul. Sper ca te-am ajutat.O seara buna!

| nynja96 a răspuns:

Raspunsul tau trebuie aprobat de administratoritongue

| qwertzzz a răspuns:

Deoarece probabil ca exista un moderator care aproba/dezabroba intrebarile. Tind sa cred ca nu toate 'trec granita '( nu de alta,dar mai sunt si oameni nesimtiti,analfabeti, idioti, etc).

| cristy_8962 a răspuns:

Pentru ca draga alinutza mesajul trebuie sa ajunga mai intai la operatorii site-ului si apoi sa fie confirmat, daca desigur trece de criterile impuse(cele care tile pune cand trimiti intrebarea sau raspunsul), intelegi?