| Crissssssss a întrebat:

De ieri nu mai pot comenta pe facebook (ma refer cu pagina de facebook nu cu contul personal) nici la mine pe pagina nu merge nici la alti ce sa fac daca vrau sa cometez imi zice cam asa:
You're temporarily blocked from making public comments on Facebook.
Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards.

Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| timilian90 a răspuns:

Nimi ca astepti sa te deblocheze. ai primit spam la niste comenturi si ai ban temproar!

| Eidriana a răspuns:

Intrebare! Nu intelegi engleza? Pai ai dat multe comentarii care ti-au fost marcate ca si spam, cine stie pe cine ai suparat, iar acum o perioada nu mai poti face nimic. Imi pare rau, dar gandeste-te de doua ori cand postezi ceva pentru ca nu totul este tolerat de facebook si utilizatorii sai.

| Crissssssss explică (pentru Eidriana):

Stiu engleza!

| Eidriana a răspuns (pentru Crissssssss):

Imi pare rau. Nu stiu exact cat esti blocata, dar ca sa mai poti comenta poti incerca sa-ti mai faci un cont si comentezi cu ala.

| Crissssssss explică (pentru Eidriana):

Pai nu contul de facebook personal si pagina de facecbook cu numele ~Fata Rebela~

| teutzikka a răspuns (pentru Eidriana):

Am si eu aceeasi problema..si multumesc voua ca am gasit raspunsul...dar cat timp ma tine asa? o saptamana o luna?

| StefaniaGeanina a răspuns:

Ai fost blocata din cauza comm tale (ale pag tale) care au fost reportate ca spam si astfel nu mai ai dreptul sa comentezi. incearca sa intri pe la ajutor, scrie sus la timeline

| Florynutzu999 a răspuns:

Trebuie sa astepti 30 de zile si s-ar putea ca cineva sa iti stie contul de pe fb....sau poate ai intrat pe contul tau de pe alt calculator...