| ZuZuDeedy a întrebat:

Am o pagina pe facebook si de aseara nu mai pot pune nici un comentariu la postarile de pe alte pagini.
Cand vreau sa comentez imi apare :
You're temporarily blocked from making public comments on Facebook.
Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards.
Cum pot rezolva problema?
FUNDA cui ma ajuta cel mai mult!
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Nu te impacienta, asa am patit si eu.Un prost sau o proasta te-a reclamat la facebook, a dat report de ala.Trece in maxim o saptamana.Bafta! :*

| ZuZuDeedy explică (pentru Floreenofficial):

Nu pot sa fac sa treaca mai devreme?

| Floreenofficial a răspuns (pentru ZuZuDeedy):

Nu cred... sad
Scrie pe google how to post comments if i'm blocked poate gasesti ceva, bafta! happy

| ZuZuDeedy explică (pentru Floreenofficial):

Am cautat, dar din pacate nu am gasit nimic sad multumesc oricum pentru ajutor

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai astepti.asa am patit si eu voiam sa intreb dar nu am mai pus.astepti ca scrie "temporary" asta pentru ca ai pus multe comentarii odata sai repede.

| Allexandra3 a răspuns:

Ai pus multe comentarii unul dupa altul asa am si eu acum! Nu te ingrijora va trece este raportat ca si "Spam"!:*