| Inkubus a întrebat:

Hola TPU! De ieri nu mai pot sa dau com. pe facebook la poze. Nu stiu de ce. Caci nu am postt injuraturi sau alte chestii care nu sunt acceptabile. Uitati ce imi apare cand dau un com.

You're temporarily blocked from making public comments on Facebook.
Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards.

M-ati putea ajuta, va rog frumos!
Multumesc anticipat. puppy dog eyes

Fundita! :**

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Cineva ti-a raportat la facebook commenturile ca fiind spam-uri se pare. sad In mod normal dureaza cam o saptamana, maxim doua pana poti posta din nou comentarii.
Scrie pe google how to be unblocked on facebook.
Succes! :*

5 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Acolo scrie ca unele comentarii au fost raportate ca spam,
Comentariile sunt raportate ca spam daca sunt trimise in mod repetat si au un caracter comercial (faci publicitate unui site, blog, etc.) sau agresi... poate ai trimis prea multe comentarii la un interval de timp foart scurt.

Singurul lucru care il poti face este sa astepti, deoarece ti-a fost inlaturat (temporar) dreptul de a comenta.

| Mefist0 a răspuns:

Comentariile tale au fost raportate ca si spam. O sa treaca putin timp pana o sa poti comenta iar. Ai mai multa grija!

| MrAlex a răspuns:

Cineva care nu te place...ti-a dat spam la comentarii dar in cateva zile o sa isi revina

| Addaa1998 a răspuns:

Poate ca ai dat prea mult comment

| kilerrg123 a răspuns:

Asa mi sa intamlpat si mie si am reusit
intri la privacy stting si dai la limit past postet si dai la limit old postet si api ok