| Madalina_7862 a întrebat:

Buna lumee...deci intrebarea mea este : atunci cand vreau sa comentez unele poze pe facebook de ce imi da erori? ...imi arata You're temporarily blocked from making public comments on Facebook.
Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards. ce inseamna asta?
Multumesc pentru raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| CatalinaKaty a răspuns:

Pai! Spune asa : Esti temporar blocata sa mai scrii comm-uri. Unele din comentariile trimise de tine au fost raportate ca spam.Pentru a te asigura sa nu mai fii blocata din nou, asigura-te ca postarile respecta standardele comunitatii Facebook. Sper ca te-am ajutat happy

| Madalina_7862 explică (pentru CatalinaKaty):

De dimineata imi tot da erori dar nici acum nu mai vrea sa ma lase...ce pot sa faac ca sa nu mai fiu blocata?

| darkman47 a răspuns (pentru Madalina_7862):

Spui prietenilor sa nu iti mai reclame postarile/commurile/mesajele ce spam.big grin

| CatalinaKaty a răspuns (pentru Madalina_7862):

thinking
Habar n-am.

4 răspunsuri:
| Madalina_7862 explică:

Multumesc pentru raspunsuri...in sfarsit Facebook'ul ma lasa sa comentez happy...