| DeeaDLove12 a întrebat:

You're temporarily blocked from making public comments on Facebook.
Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards.
Cum adica? de ce spam? nu am zis decat "nu":]]

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-a dat cineva report la raspunsurile tale! Nu trebuie sa fie spam ca sa-ti dea report dar facebook le catalogheaza in spam.Este o blocare temporara, adica 48 de ore.
Bafta!

| DeeaDLove12 explică (pentru neluL):

Adica in 48 de ore nu o sa mai am problema asta?

| neluL a răspuns (pentru DeeaDLove12):

Daca esti la prima abatere, atunci DA! in 48 ore ti se ridica blocarea.

| DeeaDLove12 explică (pentru neluL):

Pai aproape de fiecare data cand las orice comentariu indiferent de ce scriu imi apare asta

| neluL a răspuns (pentru DeeaDLove12):

Fa-mi un print screen sa vad si eu! Ma gandesc sa nu fie altceva.

| Јовановиќ_Слободан_1991 a răspuns:

can you do that pleas i dont no how

| Kanz_Bishoy_1991 a răspuns:

Thanks