| Claudiu709 a întrebat:

De la un timp telefonul meu touchscreen nu mai raspunde la comenzi. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Probabil l-ai scăpat pe jos, sau i-ai stricat displayul... dacă îți permite să întri în setări, încearcă să îi calibrezi tastatura, poate ajută, deși mă îndoiesc... dacă nu mai răspunde deloc la comenzi și nu a suferit vreun șoc sau vreo zgârietură, du-l la garanție - dacă mai are.

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Eu iti zic pe loc problema. s-a dus drk ecranu laughing chiar daca ai folosit pix deala happy de asta nu-s bune touchscreen dupa un timp se duce dracu ecranu si nu mai sunt bune laughing eu am un Nokia n 79 si il am de 3 ani si n-are nici o problema happy

| perfusion a răspuns:

Pai, numai merge foarte bine touchu '. Du'l la un centru specializat sa nu se faca mai rau si sa ramai doar cu screenu.

| ema69 a răspuns:

Cel mai indicat lucru e sa il duci la un atelier specializat, unde vei afla care e problema.