| Άℓз a întrebat:

Deci... aseara am vrut sa ascult muzica la casti si cand dadeam pe play mi se bloca telefonul. Am incercat sa vad starea memoriei si cand dadeam pe cartela de memorie imi zicea ceva de genu' : Datele de pe cartela de memorie sunt incorecte. Dupa am inchis telefonul am scos bateria si cardul de memorie si l-am bagat inapoi si apoi l-am deschis nu mai avea nimic. Dece s-a intamplat asta. nu s-a mai intamplat niciodata asta. sad
Ps.: am Samsung S5230 Star si il am din decembrie anul trecut.

Răspuns Câştigător
| lauryk5615 a răspuns:

Cardul nu mai citea datele pe care le avea [muzica poze etc] si asta trebuia sa faci sal scoti si sal bagi iar

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si io