| vladutpiticu a întrebat:

Am Un LG-P500 iar aseara i-am scos cardul de date, era inchis telefonul.
Am bagat un card mai vechi si nu mi-l citea. Mi-am bagat inapoi cardu nou si nu mi-l mai citea. In tot acest timp era inchis telefonul. Apoi l-am deschis spunandu-mi ca are eroare...Va Rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Arkey a răspuns:

P500 zici? Android... Esti sigur ca unul din carduri nu era virusat? Am un coleg si asa a patit dar avea Norton in el si a scapat de virusi. Dar mai precis te lasa sa intri in telefon? Sau de cum il deschizi iti da eroare?

1 răspuns: