| CatalinnKta a întrebat:

Am un telefon Samsung Star 3. Astazi mai aveam o liniuta la baterie si peste 2 minute scot telefonul din buzunar si era inchis. Am incercat sa-l aprind si nu a mers. L-am bagat la incarcat si nu a primit curent; l-am lasat cu bateria, cartela si cardul de memorie scoase si le-am introdus iar si tot nu s-a aprins. Stiti cumva din ce cauza sau ce s-a intamplat cu el?
***Funda***

Răspuns Câştigător
| Anonymous2899 a răspuns:

S-ar putea sa aiba problema cu softul.Du-l la un service de telefoane ca sigur ti-l va repara..Trebuie doar resoftat...
P.S.:Inainte sa-l duci la service incearca sa pui alta baterie dar incarcata si sa vezi daca se aprinde.winking
Funda?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Telefonul nu se ma incarca pentru ca are o problema cu softul, trebuie dus la reparat.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
El se încarcă, dar trebuie să îl lași mai mult!