| iuandfto a întrebat:

Deci maine o sa plec in Delta. Cam 350 km pana la Tulcea si de acolo vreo 70 pana la destinatie. Merg in fiecare an pentru ca am casa de vacanta. Intrebarea mea este : ce sa fac pe drum? Drumul nu e asa lung dar ma plictisesc repede. Dau fundita.

8 răspunsuri:
| D[:x] a răspuns:

Cumpara`ti reviste cum ar fi Bravo, Popcorn, Cool girl si citestele sau ia o carte buna cu tine sau poti sa asculti muzica pe mp3 sau telefon, poti sa completezi integrame, sunt o multime de lucruri de facut
Sigur nu te vei plictisi!winking

Funda?batting eyelashes plszzz

| anamaria91 a răspuns:

Eu cand merg la drum lung completez integrame si sudoku in prostie. Cand ma satur de ele ori citesc ziar/revista ce am la indemana ori dorm!
Drum bun!

| byancacool a răspuns:

Pai daca ai laptop poti intra pe siteuri cu jocuri uite iti dau eu cateva:1. y1, 2, 3, 5, 8.com(chiar daca arata la fel sunt siteuri total diferite)
2. www.miniclip.ro

3. www.kidsgames247.com

4. www.ejocuri.ro

5. www.jocuri-gratuite.ro

6. www.www.woow.ro

7. www.jocuri.pe-net.info

8. www.jocuri-fun.ro

9. www.jocuribune.ro

10. www.bizi.ro

11.www.pufulete.ro
Poti raspunde la intrebari pe TPU, poti sa iti iei o carte sa citesti, iti poti lua un sudoku cu tine sau daca ai laptop poti juca online, poti citi chestii care iti plac, poti vedea un film daca ai laptop, poti citi bancuri daca ai carte sau laptop si cam atat. Sper ca te-am ajutat si distractie placuta:D

| Akid a răspuns:

Pai poti sa citesti reviste

poti sa vb la tel
]sa scrii mesaje

daca ai laptop sa il iei cu tine si sa te joci

sa mananci

sa faci poze pe drum daca e drumul interesanthee hee

sa-ti faci poze

si nu mai stiu

fundii;batting eyelashes

plsssss

| BOGDAN a răspuns:

Culcate

| Psihologul a răspuns:

Asculta muzica, citeste o revista/o carte, vorbeste la telefon, vorbeste cu ai tai, povestiti, spuneti bancuri, glumiti. fa poze. Nu gasesti ce sa faci?

| lacrimi a răspuns:

Pai, de exemplu, daca te cuprinde o stare de somnolenta poti sa dormi o parte din drum si apoi sa admiri privelistea, sau poate sa dormi tot drumul, eu stiu? Poti sa citesti o carte, poti sa iti iei un mp3 sa asculti muzica, poti sa te joci anumite jocuri, in cazul in care esti insotit de cineva. Poti sa conversezi cu anumiti calatori, asta in cazul in care nu esti foarte timid, si astfel poti afla lucruri noi de la ei, si o sa treaca repede timpul daca ai cu cine vorbi.Ai putea de asemenea sa faci fotografii, daca prinzi un cadru mai minunant.Depinde de tine sa stii sa te distrezi, bafta si drum bun!

| ramona420134 a răspuns:

Pai nu stiu: sa desenezi ceva daca ai un tel ca net sa stai pe mess sau sa iti faci un orar cu ce vei face in delta pe o hartie