| anonim_4396 a întrebat:

Deci pe Facebook cand pun un videoclip de pe youtube numai apare ca inainte, adica numai apare videoclipul mic acolo unde putea fi si ascultat nici numele, nu apare nimic straight face apare doar Youtube - Brodcast Yourself in loc de nume si niste litere in loc de video straight face Ce pot sa ii fac sa apara ca inainte?

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Intri la videoclipul de pe youtube, şi sub, ai obţiunea de distribuire. Şi alegi Facebook. happy

| Ramina a răspuns (pentru QuadruplePersonality):

Mersiii :*

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru Ramina):

Pentru puţinbatting eyelashes.
O să observi că nu merge la toate, n-am înţeles de ce. Dacă se întâmplă, alege o altă variantă la melodie.