| Alexandrup a întrebat:

deci un tip a licitat pe okazii un produs de al meu din greseala.am trimis cerere sa nu mi se mai puna comision. cel care a licitat a primit mesaj de la okazii, a zis ca a dat din greseala dar inca imi mai tin blocat contul de ce?

1 răspuns:
| Vali_Corb_1995 a răspuns:

Deoarece trebuia sa depui o cerere prin care sa evidentiezi ca tipul care a licitat(din greseala) produsul este dispus sa-si retraga licitatia. Daca faceai asa primeai o hartie pe care o semnati amandoi(tu si tipu)si cu asta basta. FUNDA?big grin