| Mihai1972 a întrebat:

Pe okazii.ro am avut un Sony Ericsson la vanzare, aveam comision 3, 91 euro, mi-a licitat cineva, l-a cumparat, dar eu nu le-am mai dat banii aia 3, 91 euro astora de la okazii si mi-au trimis un mail cu o instiintare de plata! Dar tot nu le dau banii acum! Se poate sa imi suspende contul? Am 7 calificative pozitive! Astept un raspuns!

Răspuns Câştigător
| lcmbobovl a răspuns:

Si eu lucrez cu okazii si daca nu vei plati vei primi SUSPENDARE TEMPORARA pana cand iti alimentezi contul.

4 răspunsuri:
| Stefanu a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta, am avut de platit vreo 4 euro si dupa ce am primit acesta instintare tot nu am platit si da,intr-o zi m-am trezit ca contul meu este suspendat temporar, asa ca nu puteam sa public anunturi si nici sa cumpar, dar nu-i nici-o problema>>am facut un cont nou cu o adresa noua de e-mail si un alt nr de telefon si pe contul nou iar am facut cateva tranzactii fara sa fie vreo problema.
Sper ca te-am putu ajuta. Funda?

| SkilVlad a răspuns:

S-ar putea daca nu platesti banii in nu stiu cate zile (zilele s-ar putea sa le scrie in acel mail)!

| xXxDanYboYxXx a răspuns:

Din pacate da o sa-ti suspende contul chiar daca ai 7 calificative pozitive. Nu e de gluma cu astia de la Okaziiwinking Te sfatuiesc de acum in colo sa platesti comisionu. Sper ca ti-am fost de ajutor happy Fuditza? big grin

| emma2011 a răspuns:

Buna! In cazul in care nu vei plati, contul tau va fi suspendat pana cand vei achita cei 3, 91 euro. Daca trec 6 luni iar tu nu ai achitat suma, contul tau va fi inchis definitiv. Nu conteaza cate calificative pozitive ai. Daca ai nevoie de acel cont, sfatul meu ar fi sa platesti comisionul.