| UrsuletzMicutz a întrebat:

Bunahappy! Deoarece vine Craciunul si perioada cadourilor ma gandeam daca ma puteti ajuta cu niste sugestii de cadouri. De exemplu prietenei mele cele mai bune ii plac lucrurile confectionate manual.As vrea sa ii fac ceva frumos dar mai deosebit!big grin Voi ce credeti? Dau fundita pentru raspunsuri creative:*

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Ai putea sa ii faci o bratari ale prieteniei. sau sa ii faci un colaj cu poze cu voi doua. Iei o bucata mare de polistiren, poți sa o vopsesti dacă vrei sa arate mai bine si apoi lipești pozele

6 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Eu anul trecut de Craciun le-am dat tuturor din clasă felicitări făcute de mine.batting eyelashes

| AndraTpu a răspuns:

Personalizeaza-i ceva cu voi doua :) va ramane amintirea, ii pui un text sau o poza. http://www.cadouri-funny.eu/Cadouri%20personalizate.htm :)

| UrsuletzMicutz explică:

Prietena mea are 13 anibig grin

| atyna a răspuns:

1)Ai putea sa iei o sticla de sampanie goala si sa o decorezi cu multe ate colorate si cu biser color, ar fi un fel de decor pentru casa
2)sa-i faci un lantisor cu bratari si cercei din mergele cu initialele ei
3)sau daca esti mai priceputa ia un ghiveci cu pamint si fa un copacel din sirmulita si mergele, fa-i un pom de craciun
4)o felicitare cu imagini care ies din desen

| CDogg a răspuns:

Depinde de varsta prietenei tale

Întrebări recente