| Trollerul a întrebat:

Vine Craciunul si chiar vreau sa ii cumpar ceva prietenei mele, si imi e rusine sa spun dar nu stau prea bine cu banii, as vrea multe idei de cadouri pentru prietena mea, este primul Craciun de cand suntem impreauna, deci ce pot sa ii cumpar sa fie frumos si nu foarte scump?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un tort.

| Trollerul explică (pentru mgtow):

Vreau ceva care sa ii aminteasca de mine mult timp, nu un tort...

| mgtow a răspuns (pentru Trollerul):

Oricum dupa ce mananca tortu ii ramane amintirea ta in burta ei.

| Trollerul explică (pentru mgtow):

Foarte amuzant...

| cat a răspuns:

Poate te inspira http://bit.ly/cadouricraciun1

| anamaria0974 a răspuns:

Un ceas, un album foto, o perna personalizata cu poza voastra, o rama foto, o bratara, un lantisor, o carte, etc. Bafta! :*

| 456deea a răspuns:

Idee:canta-i ceva asa o dedicatie nu conteaza cum canti cu cat canti mai urat cu atat va fi mai draguu pentru ca ea va sti ca ai facut-o din inima... scrie pe asfalt cu creta undeva ceva romantic si apoi din partea mea te iubesc vezi tu baftawinking :* (creta nu e scumpa si gura nu te doare) i-ai si un buchet de flori sau un trandafir intentia conteaza!

| EddyLotuPeper a răspuns:

Pai o varianta este sa-i cumperi un cadou demn de o fata cum ar fi un lac, un ruj vezi tu improvizeaza!

| cCaTac a răspuns:

Bugetul este de:?