| favotita a întrebat:

Cum va descrieti pe voi? Ce va place ce nu va place? Ce-a mai buna descriere primeste funa!:-D

6 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Sunt flegmatică, în mare parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc prostia, ipocrizia, cocalarii, pitipoancele, minciuna, falsitatea.
Iubesc iubirea, sinceritatea, increderea, frumusetea, inteligenta.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Imi place: happy
-Sa stau pe net,uneori chiar cu orele, desi ma plictisesc tot stau!
-Sa ascult muzica buna!
-Sa ies cu prietenii, sa facem caterinca!
-Sa vorbesc la telefon/mesaje cu prietenii mei!
-Sa pictez!
-Sa cant!
-Uneori sa merg la shopping si sa mi se faca rau cand vad ceva ce-mi place si n-am bani laughing
-In timpul liber, sa citesc o carte buna!

Ce nu-mi place:
-Sa-mi fac temele, mai ales la mate!
-Sa asculte vecinii mei manele laughing
-Sa trebuiasca sa stau toata ziua in casa din cauza temelor!
-Sa ma enerveze cea mai buna prietena!
-Sa ma ignore baiatul de care-mi place!

Cam asta happy

| Daydream a răspuns:

Imi place sa ma uit la show-uri vechi(pe net),la emisiuni la tv,sa ascult Rihanna si Britney Spears,sa merg la shopping,sa ies cu prietenii, imi place enorm Craciunul si la scoala imi place engleza! NU-mi plac temele in general, dar in special la fizica! Despre mine in general sunt o persoana darnica, ajutatoare si intelegatoare, dar sunt foarte dezordonata!

| JansonLupu a răspuns:

Imi place sa vorbesc cu prieteniibig grin sa stau la PC sa mananc big grin sa privesc Emisiuni (EX:WW 2, Weapons Of 21) etc sa ascult muzica big grin.
Mi se pare plictisitor sa imi fac temele imi place istoria, biologia, informatica urasc matematica si fizica =D ca orisicare alt copil imi place vara si iarna big grin urasc toamna.

| SashaS a răspuns:

Pai sunt o persoana de le planeta extraterestra Terra. Am varsta unui copil la inceput de pubertate. Am un nume de regina.
Iubesc netul, facebook-ulm twitter-ul, youtube-ul si site-uri de pe pc.
Imi place muzica trista, uneori cea ''zbenguita". Imi place One Direction.
Ador catelusii si in general animalele ( nu si reptilele).
Imi plac filmele de groaza, povestile de pe wattpad( romantice si SF).
Imi rod unghiile mai ales cand sunt nervoasa.
Pot simti gandurile si sentimentele persoanelor fara sa ma uit la ele.
Cam atat thinking