| pintexim a întrebat:

Buna din cate am inteles scoala incepe pe 15 deci, o sa mai avem vacanta de iarna 3 saptamani si saptamana altfel?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şcoala începe în 17 septembrie şi da, vor fi tot 3 săptămâni de vacanţă la iarnă şi va fi şi săptămâna altfel(asta dacă nu cumva realizează actualii oameni din învăţământ că este o mare tâmpenie).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pe 17 septembrie, Avem tot 3 saptamani de vacanta, Avem Scoala Altfel, dar numai sunt doua saptamani la vacanta de primavara, ci una. Funda?

| snook a răspuns:

Pe 17 incepe