| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Buna din nou! Ma tot suna numere de telefon si nu vorbeste nimeni! Faza e ca deja m-am saturat sa ma sune ...si in ore si noapteastraight face.Nu stiu ce sa mai fac! Nu vreau sa merg pe la vodafone...degeaba injur, degeaba nu vorbeste nimeni si imi racesc gura degeabastraight face.

Răspuns Câştigător
| Valyxu a răspuns:

Si eu am patit-o noaptea pune-l pe silentios iar ziua raspunde si pune telefonul undeva si lasa-l acolo sa isi manance minutele o sa inchida si nu o sa mai sune dupa

9 răspunsuri:
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Depinde ce vrei tu, daca vrei sa afli numarul si sa faci ceva cu asta nu are sens sa te duci pe la Vodafone pentru ca ei nu arata informatia, este secreta. Dar sa te duci la politie, acolo cu tot cu cererea ta iti vor da numarul.

Daca vrei sa nu te mai deranjeze, cum a spus si Savoiu_Valentin. daca te suna, raspunzi si pui telefonul la o parte.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Schimba-ti nr de telefon.

| BackAgain a răspuns:

Sau seteaza telefonul sa dea ocupat numerelor necunoscute/private (presupun ca nu suna cu nr, nu?happy )

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru BackAgain):

Suna cu numarul lorsad. Acum m-a sunat unu' si mi-a dat o femeie la telefonstraight face.

| AllyTudy17 a răspuns:

Dai la restrictionare apeluri si restrictioneaza si tu apelurile de la numere necunoscute!big grin

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru AllyTudy17):

Nu pot, am Nokia si la asta nu merge.Multumesc oricum!

| AllyTudy17 a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Aha ok nu ai pentru ce. Tu zici ca suna cu numarul lor da? Atunci suna si tu, dar cu privat si bateti si tu joc sau mai bine daca stii nr poti sa il blochezi poti sa suni la relati cu clienti si anunti ca te-a furta telu sau ma rog si ii blocheaza nr. happy

| danielsima a răspuns:

Inchideti telefoanele sau da-le pe silentios dar daca nu conosti nr mai bine nu raspun

| danielsima a răspuns:

Si vorba lui Tiffany9 Schimbati nr de tel

Întrebări recente