| LoveYourLifeDelly a întrebat:

Buna TPU happy. Am si eu o intrebare care suna cam asa : La Facebook ai voi sa iti pui la nume " love struckhappykiss " sau alte prostii? Ca nu sunt foarte sigura si vreau sa imi schimb facebookul. Mersi anticipat!
P.S. : Cel mai bun raspuns FUNDA! :d

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Nu. Nu merg nici cifre si nici caractere din alea "de hi5".batting eyelashes

2 răspunsuri:
| AlexTroll a răspuns:

By bu poti sa pui eu am la nume un apostrof '

| roxycoco a răspuns:

Din pacate nu se poate la facebook nici una ci doar aprostroful... numai la hi5 merg. Sper ca te-am ajutat. Funda?