| lavvybubu a întrebat:

Cum pot sterge niste albume de la facebook? fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Ramona1918 a răspuns:

Dai editare album. Apoi iti va spune daca vrei sa sa schimbi numele...si altele.Tu vei vedea in stanga josediteaza fotografiile si langa sterge album.Dai la stege album si e gata.

4 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

1.Dai pe poza de profil, si automat intri intr-un album.
2. Dupaia scrie acolo sus Fotografii de profil, de :...(Albume).
3.Tu dai la albume.
4.Dai pe albumul care vrei sa il stergi
5.Tot sus in dreapta scrie "editeaza albumul ".dai acolo
6.Si jos in dreapta sterge albumul.
Bafta.

| 亚历山 a răspuns:

Salut!
Pozele de la facebook sterse raman la administratori de la facebook inca 2 ani de cand leai stars.

| crissa_2815 a răspuns:

Bunahappy

Pai,la fotofrafii, si intri la un album de exemplu.si undeva sus in dreapta scrie "Editează albumul", dai pe el.iar apoi o sa iti apara o casetuta si in casetuta aceea, jos.scrie "Şterge albumul".

Si gata. sper ca te-am ajutat.

SUCCES! pa-pa

| AlwaysDream a răspuns:

Deci cand apesi pe un album ai sus numele(albums) si dupa aceea mai la dreapta putin scrie edit album (sau editeaza albumul daca ai facebook-ul in romana) dupa aceea apesi pe el si iti apare un dreptunghi si in partea lui stanga ai Edit Photos sau Delete Album si apesi pe delete album si s-a sters. Sper sa-ti fi fost de ajutor