| paul365 a întrebat:

Cum pot sterge niste albume de pe facebook. funda

Răspuns Câştigător
| DeeaOana2000 a răspuns:

Buna! pai intrii pe album apoi dai unde e creionul si scrie editeaza albumul si dai pe sterge unde e un cos de gunoi. sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

1.Intri la album
2.Jos sub numele albumului, la dreapta, langa un creion ai scris"Editeaza albumul". Apesi acolo.
3.Iti apare sus langa"Edit Date" si "+ Adauga fotrogafii" un cos de gunoi. Apesi acolo.Iti apare"Are you sure you want to delete..." adica "Sunteti sigur ca vreti sa stergeti albumul..." si apesi "Sterge albumul". Aste e tot.
Sper ca te-am ajutat.

| ashley26pink a răspuns:

Buna. Pentru asta trebuie sa intri la poze, sa intri la editarea albumului si apoi sa dai undeva sus in dreapta pe iconita cu cosul de gunoi.