| PaulW a întrebat:

eu stau langa Baraj in Baia Mare, si vreau sa ma mut in oras cum sa fac sa ii conving pe parinti sa ne mutam? noi avem casa dar avem in oras un apartament si cum sa >fac?:...straight face

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dar de ce vrei sa te muti?
Cunosc locurile, sunt frumoase, multi ar plati sa stea in locul tau si tu vrei sa te muti in oras, unde este poluare, galagie, inghesuiala etc. Este si impotriva trendului general, tot mai multi cauta natura si tu nu o vrei? Numai bine!

1 răspuns:
| dennys10 a răspuns:

Fa tot ce vor ei.Si eu stau in Baia Mare. Dar aum sunt la Londra.Sa le zici ca de ce nu vor si ca daca ati sta in Baia Mare ar fi mai tare pentru ca esti aproape de mai multe locuri. Poate ei vor sa stat acoloi pentru ca le place ca sun baraj.Langa Baia Mare gasesti Somesul prin oras trece Sasarul si sunteti aproape de mult mai multe magazine etc.