| monia a întrebat:

eu sunt indragostita de un baiat din clasa, Alexandru. El are o iubita in Brazilia, dar cred ca ma place si pe mine.Imi zice pisi si ii place sa stea cu mine in banca.Vineri e sf. valentin, iar el se sarbatoreste. oare o sa imi aduca ceva? o sa-i zic si eu la multi ani ca asa-i frumos. Dar revin la intrebare oare o sa+mi aduca ceva?

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai e ziua lui si tot el trebuie sa-ti aduca cevalaughing? Tu ar trebui sa-i dai ceva.

| essy a răspuns (pentru unknownn):

I-ai si tu un cadou asa ar fi frumos fai ceva frumos...Si zi ca-ti place de elbig grin SI vezi cum reactioneaza!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Pai cum puii mei sa-ti aduca tot el ceva? Este ziua lui si e normal ca el sa primeasca un cadou de la tine, nu tu de la el laughing laughing laughing laughing A a a a scuze, o sa -ti aduca o bomboana de ciocolata probabil!

| ignore a răspuns:

Nu cred. in primul rand pentru ca s-ar face de ras laughing
in al 2 pentru ca nu e nimic cu tine
si in al 3 rand el poate sa faca de tine baza cu chesti gen "pisi" si sa se distreze cu tine din moment ce iubita lui e departe de el si nu are cum sal vadawinking.
cel mai bine ar fi sa numai speri nimic si sa iti cauti akt prieten cu care sa fi fericita.

| demee002 a răspuns:

Draga Monia.Eu zic ca o sa iti aduca ceva, pentru ca brazilia e destul de departe si menti o iubire la distanta mai greu, sa fim seriosi.Sigur o sa fie ok si daca o sa iti aduca ceva, e un semn happy