| RestricT a întrebat:

Am o intrebare pentru voi fetele ( Pentru ca pe baieti nu cred ca ii pasioneaza Justin bieber ) Ce tot va place la Justin bieber asta?

Toate fetele de la 11 - 12 ani in sus sunt fane Justin Bieber, pe unele le mai si aud cantand melodiile lui ( mai fals ca el ), ce are asa de special Justin Bieber?

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Toate fetele laughing?
mie nu-mi place, de ce la place la altele?laughing fac pariu ca nici ele nu stiu, si cand le aud ca zic ca e frumos laughing x_x x( pentru ca daca le place la una le place la toate

| Angiutssa a răspuns:

"Toate fetele de la 11 - 12 ani in sus sunt fane Justin Bieber ". Ha?! De ce generalizezi? Fiecare asculta ce vrea si ce ii place, dar nu baga toate fetele in aceeasi oala.

| sweettyyyy a răspuns:

"se imbraca precum un travestit " - iar tu esti singurul care crede asta.sorry dar acolo departe, stii tu, peste ocean el este un fashion icon.
Si hay ma ca nu este gay`!
Ce de parc ati petrecut o noapte cu el, si va demonstratca e gay! Asha ca nu vb aiurea laughing

| music4ever a răspuns:

Ii un fraier
si nu te adresa pentru voi fetele

-mie nu-mi place-ii un fraier:
-canta naspha
-este urat
-crede ca este cel mai bun:d

| music4ever a răspuns:

"se imbraca precum un travestit " - iar tu esti singurul care crede asta.sorry dar acolo departe, stii tu, peste ocean el este un fashion icon.
Si hay ma ca nu este gay`!
Ce de parc ati petrecut o noapte cu el, si va demonstratca e gay! Asha ca nu vb aiurea

doamne mai cu pot fii uni oamenilaughing

nu stiu ce vedtei la tipu ala

| GabyEminem_7200 a răspuns:

J. B. is so special... because he don't have a dick! E doar un micut gay. Fetele, nu mai ascultati asa ceva! Din nefericire e contagios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place :X...cine vrea id ul lui este:justin_boy_fans... e id ul adevarat mi a dat web

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nici eu nu stiu
dc ii place de ala
justin bieber ce nume