| roxx_5565 a întrebat:

Buna fetelee; x

Am o prietena buna buna, dormim aman2, mancam facem tot aman2
Dar noi mai avem inca 2 prietene si una din ele cauta sa ne certam aman2
in pauze o ia pe ea si pe mine ma lasa aceasta vine inapoi la mineangry

si ma enerveaza ff tare

Mereu a fost asa
vara trecuta in 2009 o lua pe ea si se plimba si nu puteam scapa de ea, in iarna ma lua pe mine si nu scapam de ea

La sc se tine dp noi

si daca e ceva sa ma cert cu ea eu ma pierd
sunt o fire mai sensibila si nu pot~x(

Cum pot sa fiu mai tare si spuneti-mi parerile voastre ce ar tb`i sa facangry]

Răspuns Câştigător
| MBG a răspuns:

Prefate ca nu e acolo, nu o baga in seama si dupa aia in loc sa te enervezi tu se enerveaza ea, crede-ma, la mine a mergwinking funda?

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Uitaţi problemele existenţiale ale puştimii de azi.

| TeoIonela a răspuns:

Ia-ti tupeu' in dinti si da-i bataie!(la figuratlaughing )

| Buttercup30 a răspuns:

Daca nu poti sa te iei de ea, prefa-te ca nu te intereseaza.fi indiferenta!
sau ii poti zice doar sa nu se mai bage intre voi.Si sa-si vada de treaba ei ca e in plus happy

| oana_2232 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar ar trebui sa stai cu ele de vorba si numai asa poti rezolva problema pup