| CookieTsang a întrebat:

Buna fetelor
Am peste doua saptamani un eveniment important, iar parul trebuie sa-mi stea bine. Nu folosesc placa, dar as opta pentru una.Am vazut la Dommo cu 30 lei. Are placi ceramice.
Ce credeti : sa mi-o iau? Avand in vedere ca o folosesc doar de cateva ori.(imi place parul natural)

5 răspunsuri:
| CookieTsang explică:

Diamond : Multumesc pentru sfaturi.Am fata rotunda, si parul destul de drept.Inspre varfuri am cateva 'valuri'.

| Unforgetit a răspuns:

Nu.
Pune-ti bigudiuri, sau du-te la coafor.
O sa iti strice parul, adica o sa ti-l arda!
Eu optez pentru Nu!

| Rebelicious a răspuns:

Pai daca ai fata mai lunguiata sa zic asa ar arata bine doar in fata, daca o ai mai rotunda ar arata super. Daca ai bucle va fi greu.Placa de par dupa vreo 6-8 folosiri iti va face parul ca o pensula tinuta o luna intreaga in apa(oribil)asa ca daca vrei sa o iei (pretul este excelent merita) pune pe ambele parti galbenus de ou.Til mentine sanatos si arata 100% Natural.Credema ca vei fi extraordinara.Merita sa o iei si ti-am dat si ceva sfaturi de folosire! O fundita plswinking SI bAFTAwinking

| ReE a răspuns:

Ar trebui sa incerci placa mie mi se pare ca da parului un aspect cool fresh sh se potrivesthte cu orice haine mai ales daca ai tenul deschis da asta nu conteaza pa sper sati foloseask sh sa-mi dai sh mie o fundy sau un vot va rog mersi mult

| NeverMore_5549 a răspuns:

Nu. Mai degraba inventeaza tu ceva dragut:*. o diadema cu fundita peste parul natural te va pune in evidenta. Sau un par cret facut natural pe bigudiuri sau ce ai tu cu o clama mai diferita...ex: fluturas...inima, ar merge din plin. Placa nu face bine. Chiar daca o folosesti numai o data. Nu te lua dupa ce e la moda. Fii la moda prin tine!