| 24Mady24 a întrebat:

In 7 zile plec intr-o vacanta si sunt foarte emotionata. Ma gandesc doar la asta. Sunt acasa toata ziua si am mult timp liber. Ce as putea sa fac sa mai treaca timpul?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea face curatenie generala in casa, ca atunci cand vii din vacanta, sa fie casa curata si organizata. poti incepe cu dulapurile: scoti tot, speli, cureti si pui la loc. Freci dulapuri: vesela, tacamuri, cratiti samd.
Speli faianta si gresia, bati covoarele sau le aspiri f bine. speli lenjeriile de pat, calci, speli geamurile, perdelele samd.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu pot sa cred ca tu chiar ai dat funda unui raspuns ca-ti spunea s afaci curat laughing)))

| 24Mady24 explică (pentru Adry05):

Chiar nu m-am gandit sa fac curatenie generala prin casa?

| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

Buna! Faci ce iti place! Desenezi, pictezi, dansezi, faci karaoke, dormi (cand dormi sa vezi ce repede trece timpul) Incearca sa te gandesti si la alte lucruri, nu doar la vacanta. Sper ca te-am ajutat.