| publicname a întrebat:

Ce exercitii as putea face acasa in timpul liber pentru a creste in inaltime (sunt in crestere) si momentan nu am timp sa practic niciun sport care m-ar putea ajuta si nici nu vreau sa pierd timpul.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Încearca sa faci sarituri pe loc. Pune-ti o muzica si fa treaba asta cam 10 min. zilnic, cel putin. Încearca in acest timp sa sari din ce in ce mai sus. Succes!

| andy_3925 a răspuns:

Sa te agati cu mainile de o bara si sa stai suspendata...cica e buna metodahee hee