| ilinca1901 a întrebat:

Buna,peste 2 zile plec la mare mai exact miercuri la ora 2 si nu stiu cum sa fac timpul sa treaca.azi m-am dat cu placa am incercat chestii noi...si s-a facut 1, dar nu stiu ce sa fac sa nu ma mai gandesc si sa treaca timpul.

Răspuns Câştigător
| Badgirl117 a răspuns:

A simplu:
-uitate la un film misto,
-da o petrecere cool de ultim moment,
-rasfatate cu un bol mare de ingetata
-sau comanda o pizza
-sunati prieteni si du-te in parc cu skatebord-ul, role sau bicicleta
-daca esti una din mii oameni ce ador sa citeasca ia-ti o carte interesanta...iti recomand Hotul Fulgerului din colectia Percy Jackson si olimpieni si daca nu uitate la filmul bazat pe carte
-daca ai piscina da startul la un party cu prieteni
-picteaza un tablou creativ
-sau probeaza toate hainele din casa pe care le ai ca sa nu ramai in pana de idei vestimentare cand vei fi la mare!
A venit vara...ce crezi ca poti sa faci?
incearcati norocul la gatit si fa o limonada racoritoare... daca esti un maietru fa-ti o pizza!
Iddei, idei, idei peste alte idei curg cand mintea merge la rece deci ia-ti o pepsi! Beal pana la fund si iddeile vin ca prin minune! Nu uita distractia e pe primul plan!

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Găsește-ți un serial frumos și uite-te la el toată ziuahappy

| tioan a răspuns:

Uite-te la filme, sau la seriale...astea mananca o gramada de timp.

| ilinca1901 explică:

Raspundeti repede ca dau funda!