| 99NYC a întrebat:

In ce as putea investi 200$ pe net? ...Sa lucrez ceva pe net, gen Forex Trading. P.S. nu ma intereseaza tampeniile alea la care esti platit sa dai click-uri

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai bani de aruncat?

| Simpatic a răspuns:

Sfatul meu de "nebancher", sa ii tii in buzunar! dupa vorba inteleapta a romanului cu arici la buzunar "ce-i in mana nu-i minciuna", nu te vei imbogati cu 200 $ dar de pierdut sigur ii vei pierde usor pe net!
toate cele bune!

| darrio2007 a răspuns (pentru Simpatic):

Un raspuns foarte bun. Nu mă mai obosesc să-i raspund.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Hehe, ms!

suntserios
| suntserios a răspuns:

200$ nu sunt bani de investit...

| Simpatic a răspuns (pentru KovacsB):

Sa le dau acest link si vecinilor mei care au cate 3 masini per familie prin parcari, la pretul acestei sticle de whiskey fiecare masina a lor
ce hater am fost laughing

sunt curios fata de whiskey-ul de 300 de lei sticla, ce gust are acest "bolid"
cred ca tot un pahar comand si eu, poate ne adunam mai multi si luam toata sticla?

| jhon921 a răspuns:

Investeste in tine. Faci un curs de ceva ce te pasioneaza si o sa fii mult mai câștigat.
Ziceai de trading, faci un curs contra cost si restul banilor i pastrezi petru o mini banca de trading.
Sau un curs de programare si dupa incepi sa faci siteuri, dau editare video, etc. Sunt sute de posibilități.
De aceea cea mai buna investitie pentru 200$ e in tine.
Succes.