| cavalerul11 a întrebat:

Buna in curand o sa plec din tara insa parinti me-i nu se hotarasc sane mutam am 3 tari optiuni dintre America sau Spania sau Anglia si mau rugat sale zic eu unde vreau sa merg din trebuie astea 3 voi unde ziceti sa merg

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde, dar nu în America.

| iLikeToHelp a răspuns:

Pai mie intotdeauna mi-a placut United Kingdom (Anglia), deoarece este o tara destul de linistita, frumoasa, cu oameni prietenosi, si cu o limba destul de usoara.Eu ti-as propune sa alegi intre Spania si Anglia deoarece America nu e o tara prea buna, majoritatea locuitorilor de acolo sunt prosti. Funda?winking

| Alexa_Dragos_1997 a răspuns:

Parerea mea este Anglia. oameni civilizati, limba usoara pe care cred ca o stapanesti cat-de-cat.america nu, in niciun caz. Spania nu optez.depinde in Anglia unde te duci. daca esti la oras o sa fie putin trafic, e aglomerat(Londra are 22 mil de locuitori, peste pop romaniei, dar se circula foarte bine fata de Bucuresti).au drumuri bune, arhitectura frumoasa si recomand sa te duci pe wembley, o senzatie pe care nu o mai intalnesti.