| loredanalorena a întrebat:

In curand se apropie ziua mea de nastere si as vrea sa- mi scot cateva prietene intr-un local frumos din Bucuresti sa sarbatorim.Am nevoie de niste recomandari de localuri frumoase, cofetarii, nu are importanta, numai sa fie un loc placut si primitor.Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Tu personal trebuie sa alegi, dupa gustul si buzunarul tau.
Daca faci o plimbare, dai de nenumeroase localuri. Te uiti, vezi locul si oferta, discuti conditile cu personalul.
Daca duci un grup, este indicat sa faci si rezervare la timp.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alege tu, in functie de buget si marimea grupului. Si mai ales in functie de varsta pe care o aveti.

| ubox7007 a răspuns:

Eu de obicei merg la kfc