| MineIsLikeABridge a întrebat:

in ultimul timp ma simt fara tel in viata, adica nu mai stiu ce am facut sa ma simt mandru de mine sa ma simt implinit facand ceva, parca toata lumea a luat sfarsit...

Răspuns Câştigător
| costelpopa94 a răspuns:

încearca să iți propui unul și după ce l-ai atins alege altul si tot așa. țelurile se aleg nu te nasti cu unullaughing

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Este normal sa te simti asa,fiecare avem stari de singuratate, in care simtimt ca nu mai e rost de bucurie! Dar tine minte: este doar o stare, incearca sa iesi mai mult cu prietenii, evita sa petreci timpul singur, deoarece asta iti va distrage atentia.

| AlexStoica98 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta. Fii optimist si traieste fiecare clipa la maxim!

| zurick a răspuns:

Daca vei fi asa incontinuare vei pierde prezentul.Si prezentul este cel mai important.Traieste toate bucuriile, chiar daca-s marunte sau mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa crezi acum!
Dar mai incolo o sa vezi ca nu ai avut dreptate!
Succes!

| Laurritta a răspuns:

Stiu cum te simti. Sfatul meu e sa te bucuri de orice lucru care ti se intampla. Nu te gandi cum ar fi fost ceva in trecut, ci gandeste-te la ce faci in prezent.