| anonim_4396 a întrebat:

Mai stie cineva cum e sa nu ai niciun scop in viata sa nu ai un plan pentru viitor? Ma simt pe alta lumea parca toți știu ce au de făcut în afara de mine.
Intrebam si eu ca nu stiu ce sa fac cu viata mea.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi se multumesc sa traiasca de pomana, aia nu stiu ce sa faca pentru o viata mai buna

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt prea multe necunoscute ca sa-ti putem da vreun sfat care ar putea sa-ti fie de ajutor.
Nici macar nu stim cati ani ai, daca ai terminat un liceu, sau o facultate, daca ai vreo calificare si care este, daca locuiesti cu parintii sau singura samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar e minunat! Dacă nu știi, atunci cauți. Dacă cauți, găsești. De exemplu eu am aflat ce, doar la 34 de ani. Cum să și fac, mai caut și acum la 74. Deci să cauți concomitent, ce, de ce și cum.