| Ariana54 a întrebat:

Buna!
Intr-o saptamana o sa primesc un bihon mascul si nu stiu ce nume sa ii pun....Imi sugerati va rog niste nume?

Răspuns Câştigător
| Ganea_Diana-Elena_1984 a răspuns:

Bunahappy
Noni, Larry, Tedy, Rex, Oly, Fluffy sau chiar poti recurge la nume mai romanesti, gen Bobita. Ce culoare e? Ar putea influenta si asta( Blacky, Brownie...laughing ). Sau gaseste-i o insusire deosbite si pune-i numele dupa asta...
Sper ca te-am ajutat... Anunta-ma ce nume i-ai pus happy Ciauuhappy si numai bine tie si prietenului taubig grin:*

1 răspuns:
| Madalina03 a răspuns:

Buna!happy in primul si primul rand se scrie bichon! da pot sa-ti dau niste nume :X
. abby
. garbo
. buffy
. rexy
. tora
. hiko
. blanco
. snufy
cam atatea
fundalove struck?