| Cristian0884df11 a întrebat:

Buna lume! Urgent o intrebare, am masina in service, cat m-ar costa un taxi din piata Iosia pana langa Auhan centura? In Oradea. E prima oara cu taxi si vreau sa stiu un pret aprox. si cum functioneaza cu opriri porniri etc... Si o firma recomandata as dori. Multumeschappy Pot raspunde si cei care nu sunt din oras happy

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"e prima oara cu taxi si vreau sa stiu un pret aprox. si cum functioneaza "

urci, spui ce vrei, ajungi, dai banu, te crucești, gata.

cam vreo 2 lei/km

| Cristian0884df11 explică (pentru sierra1):

laughing Poate am avut ceva greseli de scriere m-am grabithappy mersi frumoslaughing

| sierra1 a răspuns (pentru Cristian0884df11):

Drum bun!

| Robby_Robert_1996 a răspuns:

Meridian taxi are opțiune online de aproximare a cursei. Verifici acolo