| Tedy_3444 a întrebat:

Buna m-am plictisit rau de tot eu acum locuiesc in franta de 1 luna de zile si 2 saptamini si trebuie sa intru in vacanta pe 1 iulie termin scoala.Euu in vacanta stau singura acasa si ma plictisesc sit timp parintii mei sunt la servici ce imi recomandati?
Momentan nu am prieteni care stau linga mine sa ma pot juca! va rog ajutati-maaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Poi...1. vb la tel cu prietenii tai de aici 2. du-te la plimbare si vezi cam ce prieteni poti sa-ti faci 3. nu te fa de ras pentru ca prima impresie conteaza 4. trebuie sa fie acolo un grup de copii cu care sa te imprietenesti 5. cerele id sau tel. si vb mai mult! sper ca te-am ajutat! kiss

1 răspuns:
| lovellyboy a răspuns:

Poti iesi prin parc si acolo iti poti face prieteni