| diana13_5132 a întrebat:

Ce sa fac singura timp de o luna? La bazin am fost in fiecare zi, m-am plictisit, de citit, nu mai am rabdare, teme de vacanta nu am, sunt in fiecare zi acasa cu bunica si tata...vecini care sa aiba copii de varsta mea nu am ma plictisesc ingrozitor!
dati-mi idei ce sa fac timp de o luna(dau fundita pentru cele mai multe si mai bune idei)

Răspuns Câştigător
| xxCupcakExx a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc stau la calculatorlaughingPoti sa cauti pe youtube niste episoade din Viata cu Loiue si ce desene marfa mai eraulove struck.sau incerci sa-ti faci prieteni de pe acolo trebuie sa fie macar un copil daca nu de-al vecinilor poate de prin zona sau inchiriezi DVD'uri cu filme si te mai uiti, faci ceva dulce. o prajitura, iti faci conturi pe jocuri din astea online si joci ca unele sunt chiar interesante: ourworld, imvu, dance online, metin. sper ca te-am ajutat.primesc fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| bebe91 a răspuns:

Incearca sa faci ceva ce iti place. eventual apucate de desenat sau sa scrii un jurnal...