| Cenusareasa09 a întrebat:

Ma cam plictisesc sa stau pe net, ce as putea sa mai fac pe net? In afara sa vorbesc pe mess si sa me joc. Multumesc

19 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Sa te uiti la filme porno
Sa te uiti la poze porno
Sa te uiti la poze cu fete goale
Sa te uiti la poze cu fete blonde goale
Sa te uiti la poze cu fete brunete goale
Sa te uiti la tot ce gasesti gol sau nud pe internet
Sa te uiti la seriale (De preferinta erotice)
Sa citesti carti electronice!
Sa cauti sensul vietii
Sa cauti o tipa pe care sa o vezi goala
Sa cauti un tip blond care iti va prezenta o fata care se va arata goala
Sa TE UITI LA PORNO!
internetul este pentru porno si jocuri.
Bafta!

| boregore a răspuns (pentru Shatteredx):

Pedobear alert

| Shatteredx a răspuns (pentru boregore):

Morcov alert

| acestaesteunnume a răspuns (pentru Shatteredx):

Genius!

| Shatteredx a răspuns (pentru acestaesteunnume):

Virgina

| acestaesteunnume a răspuns (pentru Shatteredx):

Dependent sexual

| boregore a răspuns (pentru Shatteredx):

Probleme?

| Shatteredx a răspuns (pentru acestaesteunnume):

Avand in vedere cele discutate, concluzionam ca nu trebuie sa plecam afara fara stingem lumina.

| Shatteredx a răspuns (pentru boregore):

Ce probleme? Te referi la Sisu si Puya - Probleme de familie?

| boregore a răspuns (pentru Shatteredx):

Nu,ma refer la problemele tale de la cap. Canta canarii pe sus, pe-acolo, nu?

| Shatteredx a răspuns (pentru boregore):

Mai mult imi canta ciocoii.

| Snoopyyy a răspuns (pentru Shatteredx):

Chiar asa prost te-a facut mamica ta, imi pare rau de tinelaughing

| zahy a răspuns:

Poti vizualiza filme online. poti citi tratamente pentru fata, maini, tratamente naturale pe care le gasesti in bucataria ta. poti citi si exersa exerciti de Yoga poti citi despre subconstient si exersa.

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Mai nimic...eu zic sa iesi afara sa te mai reimprospatezi... happy funda?

| boregore a răspuns:

Pune mana pe o carte

| Snoopyyy a răspuns (pentru boregore):

Si sa stea cu mana pe carte?laughing))

| Shatteredx a răspuns (pentru Snoopyyy):

Sa stea cu mana pe cartea aia in forma de morcov, noua carte inventata in 2012

| GiGiSaN21 a răspuns:

Citeste niste bancuri de pe mioritice.ro sau uita-te la niste filme bune pe care nu le-ai vazut.

| KAdlk a răspuns:

Uite-te la fime, sau la seriale online, sau creeaza(daca iti place moda) cu polyvore haine, e foarte tare si iti ocupa timpul!
Good Luck!
big grin