| kary_9750 a întrebat:

Buna ma numesc karina am 14 ani si vas fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta caut un job in galati impartit pliante pe strada in malluri in poste etc. etc. in weekend sau chiar si in timpu saptamanii daca m-ati putea ajuta cu un site ceva va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Apreciem atat de mult gestul tauhappy
Dragi romani, uitati ca avem si oamenii muncitori nu numai hoti.

| Tibyarad a răspuns:

Sti cum am facut eu sa imi gasesc la pliante.Si eu ca si tine in liceu impartiam pliante pana mi se facea rau.
E un job greu dar e avantajos ca e part time. Urmareste prin posta ce reclame iti vin.ia adresa reclamei si un numar de telefon si suna si intreaba daca se ocupa direct cu distribuirea pliantelor sau e o firma si daca poate sa iti dea detalii, de obicei au nevoie tot timpu de elevi scolari.E avantajos ca nu trebuie sa iti faca carte de munca!

Spor la gasit firme! Fi optimista si nu te descuraja!